Oppo A91, Reno2 Z, Reno3 A به روزرسانی پایدار ColorOS 11 را دریافت می کنند.

Oppo A91, Reno2 Z, Reno3 A به روزرسانی پایدار ColorOS 11 را دریافت می کنند.

به روزرسانی آندروید گوشی های Oppo:

اوپو اعلام کرد که از 14 آوریل بروزرسانی پایدار ColorOS 11 مبتنی بر آندروید 11 را برای Reno2 Z راه اندازی خواهد کرد. اما این شرکت قبل از موعد مقرر، تولید نسخه پایدار ColorOS 11 را نیز برای Reno2 Z آغاز کرده است.

بروزرسانی پایدار ColorOS 11 برای A91 در اندونزی و برای Reno2 Z در هند در حال انتشار است. این به صورت دسته ای در حال پخش است و اگر نمی توانید منتظر بمانید تا به روزرسانی در تلفن هوشمند شما ظاهر شود، شما می توانید با رفتن به منوی تنظیمات > به روزرسانی های نرم افزار، آن را دستی  بروزرسانی کنید و روی نماد چرخ دنده در بالا کوشه سمت راست کلیک کنید، سپس دکمه “برنامه بروزسانی” و سپس دکمه “اکنون اعمال شود”.

Oppo A91, Reno2 Z, Reno3 A به روزرسانی پایدار ColorOS 11 را دریافت می کنند.

علاوه بر این، Oppo در حال حاضر در تلاش است که ColorOS 11 برای Reno3 A است که سال گذشته با ColorOS 7.2 به طور انحصاری در ژاپن راه اندازی شد.

 کاربرانی که اطلاعیه به روزرسانی را دریافت کرده اند، نیاز به بارگیری 3.07 گیگابایتی سنگین دارند. بنابراین هنگام بارگیری به روزرسانی، مطمئن شوید که به Wi-Fi متصل هستید.

بروزرسانی Oppo Reno3 A ColorOS 11
بروزرسانی Oppo Reno3 A ColorOS 11:

مطابق برنامه عرضه Oppo ColorOS 11 Reno2 در هند، مالزی، تایلند، پاکستان، میانمار، اندونزی، ویتنام، کامبوج و فیلیپین در انتظار دریافت بروزرسانی هستند. تا از بروزرسانی پایدار ColorOS 11 برخوردار شود.

برنامه راه اندازی آوریل 2021 OPPOColorOS11 برای Android11 اکنون تمام شده است!

حتماً اطلاعات را ذخیره کنید تا بتوانید آخرین نسخه را داشته باشید.
🟢: تاریخ ها را برای استفاده از نسخه بتا ذخیره کنید.

🟠: برای نسخه رسمی آماده شوید.

از 14 آوریل، اوپو ساخت ColorOS 11 بتا را برای A5 2020 و A9 2020 در هند و اندونزی و برای A73 5G در استرالیا، عربستان سعودی و امارات منتشر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *