شیوه پرداخت نولیکس

شیوه های پرداخت در فروشگاه نولیکس

امروزه با پیشرفت تكنولوژی، زندگی ما دچار تحولات بزرگی شده است. شیوه های پرداخت نیز از این قاعده جدا نبوده و پیشرفت های زیادی داشته اند. به صورت كلی می توان گفت در حال حاضر شیوه های پرداخت نوین روز به روز به سمت راحت تر شدن و افزایش امنیت پرداخت پیش می روند. به همین منظور كاربران بیشتر از هر زمان دیگری می توانند با اعتماد به این شیوه های پرداخت، با خیالی آسوده اقدام به خرید های اینترنتی كنند.

 

شیوه پرداخت كارت به كارت

زمانی كه شما از بین شیوه های پرداخت، پرداخت كارت به كارت را انتخاب می نمایید. می بایست مبلغ مورد نظر را با توجه به سفارش صورت گرفته به شماره حساب شركت نولیكس واریز كنید. بدیهی است كه در ابتدا كار سفارش شما به حالت معلق در خواهد آمد و پس از تایید تیم امور مالی سایر مراحل انجام خواهد گرفت. در این روش از آنجایی كه امكان تایید سیستمی وجود نداشته و تمامی مراحل می بایست از طریق واحد های فنی صورت پذیرد، ممكن است كمی وقت شما را گرفته و محدودیت هایی همچون ساعات اداری را شامل شود. شما برای خرید از نولیكس می توانید با بخش پشتیبانی نولیکس تماس گرفته و با گرفتن اطلاعات بانکی فروشگاه نولیکس از طریق کارت به کارت یا شبا حساب،  پرداخت خود را انجام دهید.

 

شیوه پرداخت درگاه مستقیم در نولیكس

از بین شیوه های پرداخت اینترنتی، شیوه پرداخت از طریق درگاه مستقیم یكی از رایج ترین شیوه ها است. در این روش شما با اتصال مستقیم به درگاه بانكی ، مبلغ مورد نظر را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت كره و بلافاصله تاییدیه پرداخت را دریافت می نمایید. حسن استفاده از شیوه درگاه مستقیم، عدم نیاز آن به تایید واحدهای انسانی می باشد. به هنگام استفاده از این روش شما با دریافت رسید خرید خود امكان پیگیری سفارش را خواهید داشت. از طرفی در سامانه حسابداری خود شركت نیز خرید شما تایید شده و پس از آن مابقی مراحل سفارش از سر گرفته می شود. شما خریداران و مشتریان شركت نولیكس می توانید پس از پرداخت وجه از طریق درگاه مستقیم  فاکتور خود را در بخش حساب کاربری من و ایمیل شخصی خود مشاهده کنید.

اما با همه این تفاسیر در نهایت انتخاب شیوه های پرداخت یك مقوله شخصی بوده و با توجه با سلیقه شخصی خود خریدار انتخاب می گردد.